fbpx

Tragjedi në SHBA, gjuan mbi shtatë persona, vret 4 dhe më pas veten

Një person i armatosur në Georgia të SHBA-së kreu vetëvrasje pasi vrau katër persona duke përfshirë ish gruan e tij dhe plagosi dy të tjerë, raporton Anadolu Agency (AA). Personi agresor i cili shtiu mi 7 persona në perëndim të kryeqytetit të Georgia-s, Atlanta u bë shkak për vdekjen e pesë personave përfshirë veten e tij.

Sipas mediave lokale, në mesin e të vrarëve ishin, ish gruaja e tij, e dashura e ish gruas së tij si dhe dy fëmije.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close