fbpx

Madonna sjell albumin e ri, ja si duket në klipin e parë (VIDEO)

Madonna ka sjellë para fansave videoklipin e këngës së parë nga albumi i ri “Rebel Heart”.
Kënga paralajmëruese quhet “Living for Love” dhe është kompletuar nga ana vizuale.

Teksti flet për ndërprerjen e një lidhjeje dashurie, ndërsa Mbretëresha e muzikës pop ka thënë se me këngët e reja dëshiron të tregojë përjetimet e saja negative.

Albumi “Rebel Heart” është i 13-ti në karrierën e Madonnas dhe do të lansohet në muajin mars.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close