fbpx

​Martohet Argjentina Ramosaj (Foto)

Javë më parë ajo mori propozim martese nga i dashuri i saj, të cilin e pranoi menjëherë.

Por ata duket se nuk e zgjatën shumë, dhe u martuan.

Kështu, të paktën sipas rrjeteve sociale, ku u publikua fotografia e çiftit me unaza dhe mbishkrimin: Mrs Fetahu.

Lajme të ngjashme

Back to top button