fbpx

Mot i ndryshueshëm por ftohtë

Moti do të jetë i ndryshueshëm me të reshura të kohëpaskohshme të borës, posaçërisht pasditen në pjesët veriore të vendit.

Temperatura maksimale do të jetë prej 2 deri në 8 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të jetë mot i ndryshueshëm me reshje të kohëpaskohshme të shiut dhe borës, ndërsa do të fryjë edhe erë nga drejtimi perëndimor.

Temperatura do të arrijë deri në 5 gradë Celsius.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close