fbpx

Kujt i thote GK “S’është repi për ty’? (Video)

Është rikthyer më i fortë se kurrë reperi shqiptar GK, emër ky i muzikës, apo me emrin e vërtetë quhet Lulzim Osmani.

Kënga me klip mban titullin “S’është repi për ty” dhe sapo ka ardhur në kanalin Youtube dhe po pritet shumë mirë, ku këngëtari në këtë këngë ironizon aty edhe reperen Gjira, ndërsa këngë dhe klipi mjaft interesant është realizuar i gjithi nga Produksioni i vetë artistit “NK”./BS

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close