fbpx

Rahiq: Pas publikimit të “bombave” Zaev mund të arrestohet

Pas publikmit të bombave, të hënën mund të arrestohet kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev. Një mundësi të tillë e ka paralajmëruar ish deputeti dhe funksionari i lartë i LSDM-së, Esat Rahiq, në një debat në televizionin “24 Vesti”.

Rahiq megjithatë e ka inkurajuar kryetarin e LSDM-së që sa më shpejtë të publikojë bombat, por duke vlerësuar se një gjë e tillë më së miri do të ishte nëse bëhet në Kuvend nga ana e deputetëve.

“Nëse mund ta arrestojnë Zaevin, nuk mund t’i arrestojnë 30 deputetë”, ka thënë Rahiq.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close