fbpx

Grabitet pompa e benzinës Makpetrol në Ilinden

­ Dy persona të panjohur, njëri prej të cilëve i armatosur me pistoletë, sot në mëngjes në orën 2 ka kryer grabitjen e pompës së benzinës së “Makpetrolit” në lagjen Ilinden të Shkupit.

Të punësuarit i ka drejtuar pistoletën në kokë dhe nga çanta e punës i ka marrë rreth 50.000 denarë, ku e ka braktisur vendin e ngjarjes. SPB Shkup ka ndërmarrë masa për gjetjen e autorëve.

Lajme të ngjashme

Back to top button