fbpx

Rrëfimi tronditës i familjes kosovare që u kthye nga Hungaria (VIDEO)

Një familje që është rikthyer në Kosovë iu ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve që të mos marrin rrugën e emigrimit.

Tetëmbëdhjetë anëtarë të familjes kanë thënë se janë mashtruar nga disa persona, të cilët kanë premtuar parajsën dhe në fakt situata nuk ishte ashtu.

Kryefamiljari S.H ka treguar të gjitha vështirësitë që ka patur ai, gruaja dhe fëmijët në Hungari, transmeton Klan Kosova.

Ai thotë se edhe Natën e Vitit të Ri e kanë kaluar jashtë në të ftohtë, por se sakrificat nuk ia vlejtën.


Familja e kthyer by GazetaExpressTV

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close