fbpx

Tronditëse! Të qarat e fëmijëve kosovarë nuk ndalen deri në Beograd (VIDEO)

Fenomeni i ikjes së shtetasve të Kosovës jashtë vendit po kthehet në një problem tronditës për shoqërinë.

Vetëm para pak çastesh nga Stacioni i Autobuzëve në Prishtinë janë nisur 3 autobuzë me rreth 200 qytetarë.

Edhe këtë herë skenat kanë qenë dëshpëruese dhe rrënqethëse dhe janë dëgjuar edhe të qara fëmijësh.

Ka patur nga ata emigrantë që kanë thënë se të qarat e fëmijëve nuk ndalen deri në Beograd.

Për më tepër, për të parë realitetin e dhembsur shihni videon më poshtë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close