fbpx

Wladimir Klitschko: Ja pse nuk u ndesha asnjëherë me Vitalin

Wladimir Klitschko, ka zbuluar arsyen se pse ai dhe vëllai i tij Vitali, nuk janë ndeshur asnjëherë.

“Ne i kemi premtuar nënës se kurrë nuk do të konkurrojmë mes vete”, deklaroi Wladimir.

Wladimir shton se ka pranuar 100 milionë dollarë nga Don King, organizatori më i madh i boksit, por shton se paraja nuk është gjithçka.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close