fbpx

Mot me vranësira dhe reshje të shiut

Sot do të mbretërojë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe periudha me diell, ne disa pjesë të vendit pasdite do të ketë reshje të vogla të shiut.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 0 deri 11 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 6 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close