fbpx

Tmerret e kalimit ilegal të kufirit dhe arrestimi i kosovarëve (Foto)

Shqiptarët e Kosovës, të cilët po kalojnë ilegalisht kufirin mes Serbisë dhe Hungarisë, janë duke përjetuar shumë vështirësi.

Më poshtë janë fotografitë e agjencisë së lajmeve Reuters pasqyrojnë peripecitë e tyre gjatë udhëtimit këmbë për të kaluar kufirin dhe arrestimi i tyre nga policia serbe.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close