fbpx

LSDM sot do të diskutojë kur do ti bëjë publike bombat

113 anëtarë të Këshillit Qendror  të LSDM-së sot ën orën 18 do të marrin vendim për atë se si do të veprojë partia dhe kur do ti publikojë materialet komprometuese për kriminalitet të pushtetit aktual.

Nga partia për Plusinfo, thonë se në seancën e sotme do të debatohet për çështje teknike.

Mediat e vendit thonë se është e mundur që javën e ardhshme deputetët të kthehen në Kuvend dhe nga foltorja e cila ju garanton imunitet ti bëjnë publike dëshmitë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close