fbpx

Jonida Vokshi në “krahët” e gjakovarit (Foto)

Aktorja e njohur e serialit “O sa mirë”, Jonida Vokshi, shquhet për ëmbëlsinë e saj, përballë shikuesve.

Ajo çdo herë dinë të jetë e ëmbël, dhe e afër me publikun.

Së fundmi, ajo ka pozuar foto me Edi Kastratin, i njohur ndryshe si “gjakovari” tek seriali i lartpërmendur./Indeksonline/

Lajme të ngjashme

Back to top button