fbpx

Dy muaj pushim për James Rodriguez

Real Madridi ka konfirmuar se operacioni i James Rodriguez ka përfunduar me sukses, dhe tani lojtarit i mbetet të fillojë me fazën rikuperuese.
James kishte pësuar një thyerje në këmbën e djathtë në fitoren e Realit ndaj Sevillas.

Ky lëndim, do të bëjë që Carlo Ancelotti, të mos mund të llogarisë për dy muaj në anëtarin kolumbian, që këtë verë, iu bashkëngjit Realit nga Monako.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close