fbpx

Ja shqiptari në filmin skandinav

Driton Llapi është djali nga Kosova ai i cili po e ‘çmend’ publikun skandinav me paraqitjen e tij në filmin Sjelens speil” apo shqip ‘Pasqyra e shpirtit’ me regji të Frode Graadahlit dhe producent Michael Ringdalin.

Ky film që po merrë udhë edhe jashtë Europës, ka edhe tre aktor holliëoodian prandaj, ky është një sukses i madh për të. /Indeksonline/

Ja disa sekuenca nga filmi

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close