fbpx

Ja makina e Stresit të cilën e bllokoi policia

Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit si Stresi, disa ditë më parë u arrestua nga policia duke drejtuar makinën e tij në gjendje të dehur dhe pa patentë. Më pas, ai i shpëtoi policisë dhe iku nga Komisariatit Nr 3 ndërsa për momentin gjendet në arrati.

Kjo është makina e Stresit, Mercedes-Benz CLS e cila është sekuestruar dhe gjendet në parkingun në Drejtorinë e Qarkullimit Rrugor në Tiranë.

Lajme të ngjashme

Back to top button