fbpx

Liverpooli fitoi në minutat e fundit

Skuadra e Liverpoolit ka arritur të shënojë fitore 2:1 në udhëtim kundër Boltonit.

The Reds triumfuan në udhëtim në sfidën e dytë, edhe psei shin duke pësuar 1:0.

Gudjohnsen (59’) realizoi për vendasit, por dy gola në fund nga Sterling (86’) dhe Coutinho (90’+1) ia siguruan kalimin tutje në Kupën FA Liverpoolit.

Lajme të ngjashme

Back to top button