fbpx

Fjolla me stil të ri të flokëve, kopjon Encën (Foto)

Po flitet se po vjen me këngë dhe klip të ri. E duket se kjo është arsyeja që Fjolla Morina ka ndryshuar flokët.
Nga një flokëgjatë, këngëtarja është bërë një flokë shkurtë e lezetshme.

Përveç që i preu, ajo edhe i ngjyrosi ato. E për ngjyrë, Fjolla duket se është inspiruar nga Enca, pasi që i ka bërë ashtu sikurse ajo. /Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close