fbpx

Lady Gaga zbulon bashkëpunimin e radhës

Tashmë mbetemi në pritje të një hiti të jashtëzakondshëm pasi Gaga ka lajmëruar të gjithë fansat e saj se është në punë intesive për të sjellë një projekt që nuk ka për tu harruar lehtë.

Bëhet fjalë për një bashkëpunim me Paul McCartney, ndërsa nuk ka dhënë detaje të tjera. Këngëtarja amerikane publikoi në Instagram një foto me 72-vjeçarin, duke paralajmëruar bashkëpunimin.

“Kaloj shpesh momente të bukura me mikun tim. Nuk do ta harroj kurrë momentin kur më mori në telefon vitin e kaluar, për të shprehur interesin për një bashkëpunim dhe m’u betua sepse unë mendoja mos bëhej fjalë për një shaka”, shkruan ajo. /albeu

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close