fbpx

Manchester tregoi forcën ndaj Cambridge

Manchester United me lehtësi ka kaluar në fazën tjetër të FA Cup, pasi mposhti në Old Traford, skuadrën nga liga e katërt e Anglisë, Cambridge, me rezultat 3:0. Ndeshja e parë në Cambridge, befasisht pati përfunduar barazim pa gola. Juan Mata, Marcos Rojo dhe Wilson, ishin golashënuesit në këtë fitore të rëndësishme të skuadrës së Van Gaalit.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close