fbpx

Vetëvendosje shtyn protestën

Kryetari i grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri në një konferencë për media ka thënë se protesta e paraparë për nesër shtyhet.

Ai ka theksuar se tash do të protestojnë për kërkesën e tyre të dytë që është Trepça, dhe se për protestat e ardhshme opinioni do të njoftohet me kohë.

Ymeri gjithashtu ka kërkuar që të lirohen menjëherë të gjithë të arrestuarit gjatë protestës së kaluar./Indeksonline

Lajme të ngjashme

Back to top button