fbpx

Zidan do ta sjellë Pogban në Madrid

Zinedine Zidane e ka marr përgjegjësinë për të sjellur Paul Pogban te Reali.
Ish futbollisti më i mirë në botë ka marrë bekimin e drejtuesve të klubit për të transferuar Pogban në verë. Zizu do të bisedoi me yllin francez të cilit do ti prezantoi planin te Reali dhe ofertën për të e cila thuhet se do të jetë faraonike.

Për transferimin e Pogbas, Zizu do të kërkoi ndihmën edhe të Varanes dhe Benzemas të cilët janë bashkëlojtarë me yllin e Juventusit në Kombëtaren e Francës.

Lajme të ngjashme

Back to top button