fbpx

Mbyllet afati kalimtar i janarit

Afati kalimtar për futbollistë ka përfunduar edhe në futbollin anglez.

Përkundër se ishin afër marrëveshjes, West Hami dhe Emmanuel Adebayor dështuan në momentet e fundit.

Krerët e Tottenhamit nuk lejuan largimin e sulmuesit të tyre. Evertoni vonë njoftoi për huazimin e Aaron Lennon, teksa Rolando refuzoi mundësinë për të luajtur me Interin duke kaluar te Anderlechti i Besnik Hasit.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close