fbpx

Remenski: Policia vëzhgon fshehurazi selinë e LSDM-së

Nënkryetarja e LSDM-së, Frosina Remenski në profilin e saj në Facebook ka shkruar se policia sekrete ka vëzhguar selinë e LSDM-së për çka do të nxjerr edhe fotografi.

Ajo shkruan se më datë 6 dhjetor 2014 në polici dhe në qendrën për trajnim të MPJ, kamë lajmëruar  hyrje të paautorizuar në kabinetin tim. Ajo thotë se denoncimi n e ka bërë në të katërtën herë duke injoruar hyrjet tjera.

“Sot pata takim ë afërt dhe fotografi të ndërsjellë me përfaqësues të policisë sekrete të cilët në mënyrë ët fshehtë vëzhgojnë selinë e LSDM-së. Pason prezantimi I foto albumit”, shkruan Frosina.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close