fbpx

Lumi B, prezanton bashkëshorten (Foto)

Këngëtari i njohur, Lumi B, ka prezantuar bashkëshorten e tij, Mirandën, me të cilën kanë edhe një djalë, të cilin e quajnë Blin.

Lumi, Miranda dhe Blini, duken të jenë familje e lumtur me njëri-tjetrin. /Indeksonline/

Lajme të ngjashme

Back to top button