fbpx

Kosovari i përlotur i shanë autobusët dhe i lutë të tjerët të mos e lëshojnë Kosovën (Video)

Atmosfera e dhimbshme e trishtuese mbretëroi edhe në mbrëmjen e djeshme në Stacionin e Autobusëve në Prishtinë.

Një qytetarë i përlotë ka kërkuar që mos të lëshohet Kosova. Ai madje është përlotur dhe i ka sharë shoferët e autobusëve duke ju thënë se ata kanë faj për përfitime të veta po largojnë shumë qytetarë. /Zëri

Lajme të ngjashme

Back to top button