fbpx

Rita Ora: Nuk më vjen turp për lidhjet e përfunduara

Këngëtarja Rita Ora është e vendosur për të ecur para dhe këtë gjë ka dashur ta reflektojë para fansave dhe jo vetëm, referuar lidhjeve të dështuara…

Gjatë një interviste ajo ka thënë se ish partnerët e saj nuk e meritojnë aspak që ajo tu dedikojë një këngë dhe se dështimet e kanë pjekur atë. “Nuk mendoj se ma ndjen aq shumë për ta, sa për t’i shkruar këngë. Nuk më vjen turp për lidhjet e përfunduara.

Është shumë normale për një vajzë 23 vjeç që të dështojë në dashuri, por në rastin tim, ndryshimi është se shumë persona ndjekin çdo gjë që bëj unë. Kështu e ka jeta”, ka deklaruar ajo për revistën ‘Style’.

Lajme të ngjashme

Back to top button