fbpx

Sendi Hoxha me “Battlefield”, synon përfaqësimin e Austrisë në Eurosong (VIDEO)

Kjo këngëtare shqiptare është përzgjedhur nga shtëpitë diskografike Sony Music, Universal dhe Warner Musik, në mesin e 1300 këngëve që kanë synuar këtë përfaqësim.

Këngëtarja shqiptare, Sendi Hoxha është përzgjedhur në mesin e ngushtë të artistëve me mundësi që të përfaqësojë Austrinë në Eurosong. Kjo këngëtare shqiptare është përzgjedhur nga shtëpitë diskografike Sony Music, Universal dhe Warner Musik, në mesin e 1300 këngëve që kanë synuar këtë përfaqësim.
Spektakli do të transmetohet drejtpërdrejtë në kanalin ARD, më 19 shkurt, dhe natyrisht kjo këngëtare ka nevojë për votën tuaj që të realizojë ëndrrën e saj./KultPlus.com

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close