fbpx

E kuptova që të dua kur…

“E kuptova që isha i dashuruar me ty, kur shikoja që mjaftonte një vonesë e jotja dhe unë dridhesha, nga makthi që ti s’do vije kurrë.” 

Luigi Tenco ishte një këngëtar dhe kompozitor nga Italia.

Lajme të ngjashme

Back to top button