fbpx

Të premten protesta në Tetovë

Të premten në orën 13.00 Sheshin Ilirja në Tetovë do të organizohet protestë me moton AJËR TË PASTËRT !!

“Mbrohu ose Helmohu: zgjedhje tjetër nuk ka !!

Protesta do të filloj në Sheshin Ilirja dhe më pas do të marshohet deri tek Unaza “VERO”.

Të mobilizohemi sa më shumë, të shprehim gatishmërinë tonë për t’ju kërkuar përgjegjësve të na e kthejnë AJRIN E PASTËRT që Tetovë dikur krenohej!

Është për shëndetin, është për jetën!”, thuhet në njoftimin e Eco Guerilla.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close