fbpx

Konkurrencë e fortë, i shkul flokët rivales për kurorën e Miss-it (Video)

Të shpallesh Miss nuk është aspak e lehtë, e sikundër për ta mbajtur këtë trofe duhet një punë e madhe. Konkurrenca gjithmonë do të ekzistojë, por edhe më tepër vëmendje merr ngjarja kur bukuroshet zihen për kurorën.

Një sherr ka ndodhur në një spektakël bukurie, i cili ka përfunduar me shkulje flokësh mes konkurenteve. Sapo “Miss Amazona 2015” është kurorëzuar, konkurentja rivale e ka sulmuar Miss-in duke i shkulur flokët dhe rrëmbyer kurorën me dhunë.


Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close