fbpx

Ja ç’gjendje e jashtëzakonshme është në jug të Shqipërisë (FOTO)

Shqipëria e Jugut ka më shumë se 48 orë që ndodhet në një situatë alarmante si shkak i vërshimeve të shiut.

Lumenjtë kanë dalë nga shtratet dhe marrin thuajse gjithçka që iu del përpara.

Problematike situata është në Berat, Përmet, Tepelenë, Gjirokastër dhe Vlorë./albeu

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close