fbpx

Stresi si Syriza: Diktatorët do vdesin, fuqia do i kthehet popullit (Foto)

Pasi kreu një arratisje të çuditshme mbrëmjen e së shtunës nga ambjentet e Komisariatit numër 3 në Tiranë, këngëtari i njohur Stresi ka lënë një mesazh në Instagram ku shprehet se diktatorët do vdesin dhe fuqia do o kthehet popullit, parulla që të kujtojnë Syrizan në Greqi.

Tre policë u arrestuan dhe 9 të tjerë janë pezulluar në lidhje me këtë ngjarje.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close