fbpx

Pas pozës me Ledrin dhe Lumin, Dafina paralajmëron befasi

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi, në të cilën ka bërë ‘selfie’ me ish- të dashurin dhe bashkëpunëtorin, Ledri Vula dhe me reperin Lumi B.

Në ‘selfien’ e përbashkët, ajo ka bërë shenjën ‘paqe’, ndërsa dy reperët kanë marrë ‘poza’.

Ndërkohë, përmes një postimi tjetër, Dafina ka paralajmëruar se shumë shpejtë do të nisin befasitë.

“Surpriza e parë fillon nga java tjetër. Qëndroni me ne…”, ka shkruar mes tjerash këngëtarja.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close