fbpx

Tunën e “zë” breshëri në Tiranë (Video)

Këngëtaren shkupjane Altuna Sjediu Tuna e ka “zënë” breshëri në kryeqytetin shqiptarë Tirana.
Këngëtarja Tuna ka publikuar një video në të cilën shihet duke rënë shi dhe broshurë.

Ndërsa, shteti shqiptarë ka ngritur grupet e emergjencës pasi që shumë vende janë bllokuar nga të reshurat e shiut. Kurse këngëtarja po qëndron në Tiranë pasi që po merr pjesë kompeticionin “ Dancing with the Stars Albania”./ BS

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close