fbpx

Nrg Band do sjell bashkëpunim me Stresin?

Njihen si grupi i cili ka pak bashkëpunime. Por, siç duket, NRG Band shumë shpejt mund të vijnë me një të tillë.

Kjo pasi që në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi ku i pari i këtij bendi Besnik Qaka dhe reperi nga Shqipëria, Stresi po shihen që po që rrijnë bashkë kohën e fundit, duke vënë në mëdyshje faktin se mbase ata do ta sjellin ndonjë këngë duet.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close