fbpx

Blero këngën ‘5’ e lanson me 15 shkurt

Ka deklaruar se do të del me këngë të re. E ky projekt i Bleros që quhet ‘5’ do të publikohet me 15 shkurt.

Së paku kështu ka deklaruar vet këngëtari përmes publikimi të një fotoje në rrjetin social Instagram përmes së cilës i kanjoftuar ata që të jenë gati në këtë datë për ta dëgjuar këngën e tij.

Por, Blero ndër të tjera ka lënë edhe disa pikëpyetje. Ai nuk ka treguar se me kë do të jetë kjo këngë duet dhe se përse ka vendosur që ta titullojë ‘5’, duke lënë kështu gjithçka për simpatizuesit e tij të shumtë në numër. /Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close