fbpx

Dy persona të armatosur vjedhin para në një vetëshërbim të Shkupit

Në një market të Shkupit “Zhito Marketë mbrëmë rreth orës 19.30 minuta dy persona të panjohur të armatosur kanë hyrë në shitore dhe nga e punësuara kanë marrë 144.000 mijë denarë.

Policia ka ndërmarrë të gjitha masat për zbardhjen e kësaj vjedhje.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close