fbpx

Në Shkup përleshen dy grupe tifozësh

Para ndeshjes së mbrëmshme basketbollistike ndërmjet MZT Shkup dhe partizanit ka ardhur deri te përleshja ndërmjet dy grupeve të tifozëve, pas çka ka intervenuar policia. Incidenti ka ndodhur rreth orës 20 dhe në të, siç kumtoi sot MPB, janë lënduar tre policë. Janë arrestuar disa persona dhe po merren masa për ndriçimin e plotë të rastit.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close