fbpx

Celina i jep edhe një fitore Cityt

Sulmuesi i talentuar shqiptar, Bersant Celina vazhdon me formën e tij fantastike.

Ylli i gjigantit anglez Manchester City dhe përfaqësueses së Kosovës, ka arritur të shënoj gol për skuadrën e të rinjëve të ‘Citizens’.

Prizrenasi ishte lojtari kryesor e Cityt në takim me Stoke Cityn, në kuadër të Youth Fa Cup, ku shënoi golin e fitores minimale 1:0.
18-vjeçari shënoi gol në minutën e 37-të pas një aksioni vetanak, duke ia bërë më të lehtë ndeshjen kthyese Manchester Cityt.

Lajme të ngjashme

Back to top button