fbpx

Klodiana gati për Festivalin “ÇM9”

Pas hiteve “Të ndjej” dhe “Nuk më the lamtumirë” këngëtarja bukuroshe nga Shqipëria Klodiana Hasani po mendon një tjetër projekt.

Ajo i ka hyrë punës për një këngë të re, e cila po realizohet nga disa muzikantë të suksesshëm dhe do të jetë pjesë e garës në Festivalin “Çelësi Muzikor 9” në Kosovë, ku artistja synon kështu edhe tregun kosovar me zërin e saj shumë të veçantë.

Këngëtarja seksi për momentin ka jë kontratë të mirë në Zvicër ku po këndon për të argëtuar shqiptarët që jetojnë atje dhe nga muaji prill do të vijë me këtë këngë të re, dhe njëkohësisht po mendon dhe për një videoklip të bukur./ BS

Lajme të ngjashme

Back to top button