fbpx

Zjarr masiv në New York (Foto)

Zjarrfikësit po mundohen ta vendosin nën kontroll një zjarr masiv në një depo në Williamsburg, ndërsa ekziston rreziku që e tërë ndërtesa të shembet.

Shërbimi i zjarrfikësve është duke u munduar që përmes një ekipi me anije të shuaj zjarrin, ndërsa tymi i dendur po përhapet në tërë lagjen përreth.

Erërat e forta po përhapin hirin dhe blozën që po bjen nga lartë në disa prej rrugëve të lagjes në Brooklyn. /Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close