fbpx

Kështu bie borë në Bratislavë (Video)

Dy xhirime që po qarkullojnë nëpër internet tregojnë gjendjen momentale të kryeqytetit sllovak pas rënies së borës në sasi të madhe.

Qendra e Europës ka disa ditë që është kapluar nga një mot i ftohtë dhe reshje të mëdha të borës që po vështirësojnë jetën dhe qarkullimin e qytetarëve.

Lajme të ngjashme

Back to top button