fbpx

Mot i ndryshueshëm

Sot do të mbretërojë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe rreshje të shiut, ndërsa nëpër male reshje të borës.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 1 deri 14 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 11 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button