fbpx

“Game of Thrones”, i lansohet traileri i incizuar me telefon (Trailer)

Pas prezantimit të këtij traileri në një rreth të ngushtë, dikush e ka incizuar me smartphone dhe e ka lansuar në YouTube. Pas shumë muaj pritjeje, traileri i sezonit të pestë të filmit “Game of Thrones”, është lansuar, mirëpo jo ai zyrtari. Mbrëmjen e kaluar ky trailer është prezantuar për një rreth të ngushtë, mirëpo dikush që e ka incizuar me telefon, tashmë e ka lansuar në YouTube, por natyrisht me një kualitet jo të mirë, raporton Indipendent. Mbetet të pritet deri sa të lansohet traileri zyrtar i këtij filmi nga HBO./KultPlus.com

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close