fbpx

Sheikët e makinave super lukzose! (Foto)

Ata janë sheikët ekstravagant e multi-milionerë të makinave super luksoze, ku shihen vetëm nëpër rrugët e shtetit të pasur të Katarit.

Fotografitë e reja kanë dalë nga një flotë mahnitëse e super makinave në Katar, duke përfshirë një super makinë Bugatti Veyron duke filluar me një çmim fillestar prej  1.76 million funtave.

Disa nga automjete të tjera me çmime të larta dhe të fuqishme përfshijnë një Aventador Lamborghini, një Ferrari 458 Italia dhe një P1 McLaren, të cilat kanë një çmim prej mbi 1 milion funta.

Imazhet janë tregues të asaj se si të rinjtë e pasur të Katarit argëtohen me makina super luksoze, një vend i njohur për pasurinë e saj të naftës.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close