fbpx

Përdhunohet një vajzë në shkollë nga bashkëmoshatari i saj

Një vajzë 14 vjeçe nga Shkupi, përderisa ka qenë në shkollë, është përdhunuar nga bashkëmoshatari i tij 15 vjeçarë.
Gjatë ditës së djeshme rreth orës 10 në shkollën fillore “ Vëllezërit Ramiz dhe Hamid”, në tualetin mashkullor, një nxënës 15 vjeç me dhunë e ka çuar një vajzë 14 vjeçe, përndryshe ish e dashura e tij, ku në tualet e ka pritur një djalë tjetër 15 vjeç.

Ai e me përdorim të forcës e ka përdhunuar të miturën.

Policia informon se po ndërmerr masa për zbardhjen e rastit.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close