fbpx

Horoskopi ditor, e enjte 5 nëntor 2020

Dashi

Dita e sotme do jete shume e mire për ju qe jeni ne një lidhje. Do merreni vesh për gjithçka dhe bashkëpunoni fort. Beqaret do influencohen tej mase nga disa persona te ardhur rishtazi ne pune ose ne lagje dhe do afrohen me ta. Për financat do jete një dite goxha delikate. Merrini gjerat shtruar dhe mos kërkoni t’i rregulloni gjerat menjëherë. Asgjë nuk mund te ndodhe me magji.

Demi

Asgjë e keqe nuk ka për te ndodhur sot ne jetën tuaj ne çift. Do dashuroheni plot pasion me partnerin dhe kënaqësitë do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do i marrin gjerat si t’iu vijnë pa kërkuar asnjë gjë me ngulm. Do jene me fat sot. Sektori i financave do jete me i qëndrueshëm se me pare. Do ndryshoni disa zakone te këqija dhe gjerat do marrin rrugën e duhur.

Binjaket

Mos u tregoni idealiste sot ne jetën tuaj ne çift sepse gjerat nuk janë ashtu si duhet. Do lëndoni veten dhe do vuani tej mase me vone. Beqaret do krijojnë iluzione te kota sepse as sot nuk do jete momenti i përshtatshëm për te ndryshuar statusin. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rëndësishme sepse gjendja do jete gjithë kohës e qëndrueshme.

Gaforrja

Tregohuni sa me realiste sot ju qe jeni ne një lidhje sepse vetëm ne këtë mënyrë do mund te ruani një klime te ngrohte ne jetën ne çift. Beqaret do tërhiqen nga disa persona, por do druhen t’i shprehin pëlqimet dhe do mbeten serish vetëm. Te ardhurat do vijnë dalëngadalë duke u përmirësuar. Duhet te keni pak durim qe gjendja te ndryshoje ashtu si ju doni.

Luani

Jeta juaj ne çift do vazhdoje te mbetet e qëndrueshme edhe gjate kësaj dite. Nuk do ju bëjnë aspak përshtypje ato qe do ju thonë te tjerët sepse ju e njihni partnerin me mire se askush. Beqaret do kenë takime te shumta, por nuk do fiksohen pas dikujt. Me financat bëni sa me shume kujdes qe te mundeni ne mënyrë qe te mos përballeni me surpriza te këqija.

Virgjeresha

Dite pozitive kjo për gjithë te dashuruarit. Do jeni besnike ndaj partnerit dhe do kaloni momente pasionante me te. Beqaret do bien koke e këmbë ne dashuri me personin e pare qe do ju dale para. As vete nuk e kishit menduar se gjerat mund te ndryshonin kaq shpejt. Financat do jete goxha delikate. Mundohuni te shpenzoni me kujdes dhe maturi ne mënyrë qe hendeku mos thellohet me tepër.

Peshorja

Monotonia do ju pushtoje gjate gjithë kësaj dite dhe shpesh do ndiheni keq. Mundohuni te flisni hapur me partnerit dhe ta ndryshoni sa me pare situatën. Beqaret do ndihen aq mire me personat qe kane ne krah saqë nuk do e ndiejnë are nevojën e një partneri. Buxheti do përkeqësohet edhe me tepër nëse nuk tregoheni te kujdesshëm.

Akrepi

Jeta juaj ne çift nuk do jete e trishtë sot, përkundrazi ju do jeni te gëzuar dhe te buzëqeshur. Do krijohet një ambient harmonik dhe ne mbrëmje me seksual. Beqaret do vazhdojnë edhe sot te jene vete. Mos e mbani mendjen tek dashuria por dilni argëtohuni me miqtë ose me familjaret. Ne planin financiar kërkohet me tepër maturi. Limitoni shpenzimet qe te mos keni probleme.

Shigjetari

Mos u mbyllni ne vetvete gjate kësaj dite sepse jo vetëm qe do mërziteshit vete, por do e mërzitnit edhe atë qe keni ne krah. Beqaret duhet te përgatiten për një aventure shume te këndshme dhe emocionuese. Zemra juaj do rrahe pa pushim. Financat do jene gjate gjithë kohës te mbrojtura nga yjet. Mund te shpenzoni pak me tepër pa u shqetësuar aspak.

Bricjapi

Për ata qe e kane tashme një lidhje, kjo dite do jete e mrekullueshme. Nuk ka nevoje te bëni asgjë duke qene se gjerat do rrjedhin shume mire. Nëse jeni beqare, mundësitë për takime interesante nuk do jene te shumta. Beni edhe pak durim qe te mos lëndoheni. Ne planin financiar do keni surpriza te këndshme. Me ne fund do arrini te bëni shpenzimet e domosdoshme.

Ujori

Jeta juaj ne çift do jete e influencuar shume mire gjate kësaj dite. Do merrni atë qe gjithmonë keni kërkuar dhe emocionet do jene te njëpasnjëshme. Shfrytëzojeni çdo sekonde. Edhe beqaret do jene ne humor te mire dhe do shfrytëzojnë çdo mundësi qe do iu jepet për takime. Financat do jene te pastabilizuara kështu qe shmangni çdo shpenzim te tepruar.

Peshqit

Jeta juaj ne çift do jete tërësisht e qete gjate kësaj dite. Përfitoni për te folur mbi disa tema delikate qe ju kane munduar deri me tani. Beqaret do jene shume te shpërqendruar dhe nuk do dine çfarë te bëjnë me pare. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rëndësishme sepse gjendja do jete goxha e qëndrueshme. Do ndiheni me mire se me pare.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close