fbpx

Destro i Milanit i kërcënon kundërshtarët

Mattia Destro ka zbarkuar në Milan. Ai është huazuar nga Roma deri në fund të sezonit, por me mundës blerje gjatë verës. Sulmuesi italian me padurim pret debutimin me Rossonerët

“Unë jam shumë i lumtur që jam këtu dhe jam pjesë e këtij grupi. Unë kam folur me Filippo Inzaghin dhe ka një vullnet të madh për të harruar krizën e javëve të fundit”, ka deklaruar Destro për Milan News.

“ Trajneri do të zgjedhë për rolin tim në fushë, unë vetëm do ta pres rastin. Jam shumë i lumtur këtu, është një mundësi e madhe. Se kush është Milani i vërtetë do ta shikoni që nga kjo e diel” ka thënë Destro.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close